Vyplatí se nákup levné dětské postele z bazaru

Dětská postel se zábranouPlánujete koupit bazarouvou postel pro své děti? Má vůbec takový nákup smysl? Tak přesně tomu se budeme věnovat v tomto článku.

Bazarovou postel, ale bez kompromisů

Pokud jste se rozhodli pro bazarovou postel, důkladně zvažte své požadavky a nepolevujte z nich. Pokud kupujete bazarovou postel, sami sebe dostáváte do tlaku, a tím ohrožujete dobrý výběr postele. Při koupi nové postele, nemáte téměř žádná omezení, krom těch cenových, která si dáte sami. Při výběru dětské postele z bazaru, sice kupujete levnější zboží, ale omezujete svůj výběr. Velikost bazarového trhu s dětskými postelemi se zábranou zase není tak široká. Pokud jste tedy měl nějaké konkrétní požadavky, určitě z nich nepolevujte.

MT nábytek - prodejce postelí se zábranou

Pozor na cenu

Dost často platí, že nákup levné dětské postele se zábranou se může dost prodražit. Nutností je třeba výměna matrace. Při koupi nové postele může být postel dražší, ale pozor mnohdy je v ceně nové postele i matrace. U starších postelí může být matrace v ceně také, no bohužel starší matrace není nikdy vhodné používat. Většinou bývá proležená a vytvarovaná dle spaní předešlého majitele. Takováto matrace může vést k vyčerpání vlivem nekvalitního spánku.

Rozebíratelnost postelí

U nové postele, většinou máte vše rozložené. Není tedy žádný problém s donesením, převozem a následnou kompletací postele. Při kompletaci se mnohdy krom šroubovaných spojů používají i lepené spoje, hlavně u dřevěných postelí. Což může být při nákupu bazarové postele problém. Takovou postel následně nejde rozebrat ani pořádně převést či přenést. S těmito komplikacemi musíte počítat, krom toho je zde vysoké riziko poškození takové postele při jejím stěhování. Pokud vám, žádná z těchto překážek nepřekáží, nejspíše vám nebude nic bránit v nákupu levné bazarové dětské postele se zábranou.

Akční dětské postele se zábranou

Pokud vám nákup dětské bazarové postele nevyhovuje, zkuste se zaměřit na výprodeje a akce. Spousta postelí, které budou v akci, se budou cenou přibližovat nákupu bazarové postele. Ovšem dávejte si pozor na levné a nekvalitní postele.